۰
دوشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۳۰
حمیدی‌مقدم در مراسم تجلیل از دست‌اندرکاران چهاردهمین جشنواره سینماحقیقت:

رودررویی با جهان آنلاین از سینماحقیقت آغاز شد

دبیر چهاردهمین جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت در مراسم تجلیل از دست‌اندرکاران و همراهان این رویداد که عصر دیروز (یکشنبه 21 دی‌ماه 99) با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در سالن مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی برگزار شد، اظهار کرد: جشنواره چهاردهم سینماحقیقت رویدادهای فرهنگی کشور را وارد مرحله جدیدی کرد. رودررویی مستقیم با جهان آنلاین از این جشنواره آغاز شد و این پیشرو بودن متعلق به سینماحقیقت و سینمای مستند است.
رودررویی با جهان آنلاین از سینماحقیقت آغاز شد
به گزارش روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، در این مراسم محمد حمیدی‌مقدم ضمن خوشامدگویی به همراهان جشنواره چهاردهم سینماحقیقت گفت: با برخی دوستان توفیق آشنایی مستقیم نداشتم اما با فعالیت‌ها و اسامی‌شان آشنا بودم و همکاری در جشنواره امسال فرصتی مغتنم بود که در کاری فرهنگی با یکدیگر شریک شویم.
وی با تاکید بر اهمیت برگزاری مراسم تقدیر از عوامل برگزاری جشنواره‌ها اظهار کرد: دوست داشتیم این قدردانی و سپاس که جزء امور واجب هر حرکت فرهنگی است، هر چه سریع‌تر و البته با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار شود؛ چرا که نباید این تلاش‌ها پس از التهاب و شلوغی‌های جشنواره فراموش شود.
دبیر جشنواره در ادامه افزود: شما اساتید و دوستان در امر بزرگی در کنار ما بودید. کاری که غیرممکن به نظر می‌رسید و بسیاری تصور می‌کردند با توجه به شرایط پیش آمده از همه‌گیری کرونا، جشنواره سینماحقیقت هم مانند بسیاری از رویدادها برگزار نشود، اما با حضور جمعی همراه از شورای سیاست‌گذاری تا باقی بخش‌ها، این مهم به انجام رسید و بازخورد‌های مثبتی هم داشت.
وی با بیان این که امر فرهنگی تاثیری مستقیم بر جامعه هدف خود دارد و تاثیرات آن مشخص است، تصریح کرد: با وجود نقصان‌هایی که وجود داشت جشنواره چهاردهم سینماحقیقت رویدادهای فرهنگی کشور را وارد مرحله جدیدی کرد. رودررویی مستقیم با جهان آنلاین از این جشنواره آغاز شد و این پیشرو بودن متعلق به سینماحقیقت و سینمای مستند است.
حمیدی‌مقدم در پایان این مراسم، ضمن اهدای لوح تقدیر به همراهان و دست‌اندرکاران جشنواره ابراز امیدواری کرد که همچنان با این جمع در جهت ارتقای سینمای مستند در جهان آنلاین همراه باشد تا موفقیت‌های بیشتری در این حوزه رخ دهد.
 
 
کد مطلب: 8575
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *