۰
چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۵۴
بازدید دبیر جشنواره سینماحقیقت از جشنواره فیلم‌های کودکان و نوجوانان:

حمیدی‌مقدم: جهان آنلاین یعنی خروج از بن‌بست/ همین نوید زنده بودن سینما را می‌دهد

دبیر جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت گفت: جهان آنلاین یعنی خروج از بن بست که همین نوید زنده بودن سینما را به ما می‌دهد. سینمایی که هنوز با تمام سختی‌ها سرپا و ماندگار است.
حمیدی‌مقدم: جهان آنلاین یعنی خروج از بن‌بست/ همین نوید زنده بودن سینما را می‌دهد
محمد حمیدی‌مقدم مدیرعامل مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی و دبیر جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت در بازدید از خانه اجرایی سی و سومین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان در سینما فرهنگ، درباره‌ی برپایی آنلاین این جشنواره و دیگر جشنواره‌های سینمایی در سال جاری با توجه به شرایط کرونایی جامعه گفت: شاید برپایی جشنواره مجازی مانند گذشته خیلی جذاب نباشد و نشود مثل گذشته از جشنواره‌ها لذت برد، اما این مسئله‌ای است که تحت‌‌تأثیر پاندمی کرونا به‌وجود آمده و به نوعی دورهمی را از همه ما گرفته است.
وی در ادامه اظهار داشت: جهان آنلاین یعنی خروج از بن‌بست که همین نوید زنده بودن سینما را به ما می‌دهد؛ سینمایی که هنوز با تمام سختی‌ها سرپا و ماندگار است.
حمیدی‌مقدم خاطرنشان کرد: امیدوارم ما نیز در جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت و با نمایش آثار جدید سینمای مستند بتوانیم به استمرار شوق و امید در این حوزه کمک کنیم.
گفتنی است در این بازدید، «مرتضی رزاق‌کریمی» قائم‌مقام مرکز گسترش نیز حمیدی‌مقدم را همراهی می‌کرد.
سی و سومین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان از ۲۷ مهر تا ۲ آبان به شیوه مجازی و به دبیری «علیرضا تابش» برگزار می‌شود.
 
 
کد مطلب: 7588
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *