۰
چهارشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۴
برنده تندیس بهترین موسیقی فیلم:

جایزه سینماحقیقت توقع‌ها را بالا می‌برد

حبیب خزایی‌فر معتقد است که جایزه جشنواره سینماحقیقت توقع‌ها را از برنده جایزه بالا می‌برد و مسئولیت او را سنگین‌تر می‌کند.
جایزه سینماحقیقت توقع‌ها را بالا می‌برد
به گزارش ستاد خبری سیزدهمین جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت، حبیب خزایی‌فر در این دوره از جشنواره تندیس و دیپلم افتخار بهترین موسیقی فیلم را برای مستند «جایی برای فرشته‌ها نیست» به کارگردانی سام کلانتری از آن خود کرد.
وی پس از دریافت جایزه‌اش درباره ویژگی‌های موسیقی این مستند گفت: موسیقی «جایی برای فرشته‌ها نیست» در عین حال که حماسه ای در درون خود داشت، با غم هم همراه بود؛ چرا که این حس و حال در میان تیم هاکی هم مشاهده می‌شد. آنها برای نتیجه‌ای که می‌خواستند به آن برسند، سختی های زیادی را تحمل می‌کردند. به نظرم وجه تمایز موسیقی این اثر با دیگر آثار هم همین چند وجهی بودن آن است.
خزایی‌فر ادامه داد: موسیقی فیلم اساسا این سختی را دارد چرا که آهنگساز باید وجوه مختلف یک اثر را درنظر بگیرد و آن را در موسیقی پیاده کند. معمولا کمتر پیش می‌آید در فیلمی تنها یک حس وجود داشته باشد و کار ما به عنوان آهنگساز راحت‌تر پیش رود.
این آهنگساز در بخش دیگری از صحبت‌هایش با اشاره به اهمیت جایزه جشنواره سینماحقیقت بیان کرد: به نظرم این جایزه توقع‌ها را از من بالا می‌برد و علاوه بر این مسئولیتم را هم سنگین‌تر می‌کند. البته من همیشه با وسواس زیادی کارهایم را انتخاب می‌کنم و به همین دلیل هم آهنگساز پرکاری نیستم.
 
کد مطلب: 7480
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *