۱
سه شنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۲

شرایط ثبت‌نام آنلاین «کارگاههای پژوهشی» سیزدهمین جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت

شرایط ثبت‌نام آنلاین «کارگاههای پژوهشی» سیزدهمین جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت
به منظور گسترش دانش سینمای مستند و ایجاد فرصت برای تعاملات بین‌المللی پژوهشی، واحد پژوهش مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، همزمان با برپایی سیزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مستند ایران «سینماحقیقت»، مجموعه‌ای از کارگاه‌های پژوهشی را با همکاری امور بین‌الملل و با موضوعاتی چون گسترش طرح و فیلمنامه، تهیه‌کنندگی خلاق در سینمای مستند و تکنیک صدابرداری و صداگذاری برگزار می‌کند. بدیهی است حضور تهیه‌کنندگان، فیلمسازان و دست‌اندرکاران سینمای مستند جهان در کنار اهالی سینمای مستند کشور فرصتی بی‌بدیل برای تعاملات بین‌المللی فراهم می‌کند؛ لذا از عموم علاقه‌مندان سینمای مستند دعوت می‌شود در این رویداد پژوهشی شرکت نمایند.

* مراحل ثبت‌نام
الف) متقاضیان می‌توانند با مراجعه به وب‌سایت جشنواره به نشانی www.irandocfest.ir نسبت به ثبت‌نام آنلاین اقدام کنند.
ب) به دلیل محدودیت در پذیرش، پس از ثبت‌نام و ارسال اطلاعات از سوی متقاضیان، با توجه به سوابق حرفه‌ای و تحصیلی، به افراد پذیرفته‌شده برای تکمیل ثبت‌نام اطلاع‌رسانی خواهد شد. در شرایط مساوی افرادی که زودتر اقدام به ثبت‌نام نهایی کنند، حق تقدم دارند.
تذکر مهم: ثبت‌نام اولیه‌ی متقاضیان دلیل بر حضور قطعی ایشان در کارگاه نیست؛ لذا متقاضیان می‌بایست نسبت به بندهای مراحل ثبت‌نام دقت لازم را داشته باشند.
ج) ثبت‌نام‌شدگانی که اسامی آنها به عنوان پذیرفته شده نهایی اعلام می‎‌شود، باید ظرف مدت دو روز کاری از طریق پروفایل مربوطه نسبت به واریز مبلغ 3000000 ریال و همچنین تکمیل مراحل ثبت‌نام اقدام نمایند.       
- اعضای صنوف سینمای مستند و همچنین دانشجویان سینما از 25% تخفیف و اولویت ثبت‌نام برخوردارند.
- اعضای خانه سینما، انجمن سینمای جوان و دانشجویان مرتبط از 15% تخفیف برخوردارند.
تذکر: در صورت عدم تحویل مدارک مربوطه و همچنین عدم واریز مبلغ ذکر شده به حساب مرکز گسترش در زمان مقرر، نام متقاضی از لیست پذیرفته‌شدگان نهایی حذف و ستاد اجرایی نسبت به جایگزینی افراد ذخیره اقدام خواهد کرد.

* نحوه ثبت‌نام
ثبت‌نام بصورت اینترنتی انجام می‌پذیرد و متقاضی می‌بایست به وب‌سایت جشنواره به نشانی www.irandocfest.ir مراجعه و از طریق لینک ثبت‌نام، نسبت به تکمیل اطلاعات اقدام نماید.
تذکر: در صورتی که تعداد ثبت‌نام‌شدگان کارگاه به حد نصاب لازم رسیده باشد، ستاد اجرایی می‌تواند نسبت به توقف روند ثبت‌نام اقدام نماید.
برای پذیرفته‌شدگان کارت کارگاه‌های پژوهشی صادر می‌شود و این افراد در طول زمان برگزاری، ملزم به ارائه آن جهت امکان حضور در جلسه هستند.
هنرپژوهان ملزم به رعایت قوانین و مقررات نشست‌ها بوده و راس ساعت مقرر باید در محل حضور داشته باشند. در صورت تاخیر بیشتر از 15 دقیقه، از ورود ایشان به جلسه ممانعت به عمل خواهد آمد.
تذکر: همه عناوین مندرج در برنامه نشست‌ها به منزله یک دوره تلقی خواهد شد و تنها به افرادی که در کل مجموعه رویداد پژوهشی حضور داشته باشند، گواهی حضور داده خواهد شد.
* زمان برگزاری کارگاه‌ها
19 تا 22 آذرماه 1398 – ساعت 14 تا 18
* محل برگزاری: ضلع جنوب شرقی تقاطع خیابان جمهوری اسلامی و حافظ، پردیس سینمایی چارسو
 
کد مطلب: 6528
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *