۰
چهارشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۳۹

«پیچینگ» سینماحقیقت تا 25 مهر طرح مستند می‌پذیرد

مهلت ارائه طرح مستند به برنامه پیچینگ Pitching سیزدهمین دوره جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت تا روز 25 مهرماه تعیین شده است.
«پیچینگ» سینماحقیقت تا 25 مهر طرح مستند می‌پذیرد
روابط عمومی جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت اعلام کرد: در این برنامه پیچینگ، از طرح‌های تولیدی مستند با ویژگی‌های خلاقانه، اقتصادی، دارای لحظه‌های ناب و با قابلیت حضور در عرصه بین‌المللی حمایت خواهد شد.
مستندسازان علاقه‌مند می‌توانند ضمن دانلود فرم در نظر گرفته شده روی وب‌سایت جشنواره به نشانی www.irandocfest.ir ارائه کتبی خود شاملtag line  که در واقع ایده ممتاز، موجز و شعارگونه‌ی طرح است (حداکثر در یک جمله کوتاه 7 تا 10 کلمه‌ای) و خلاصه کوتاه log line (حداکثر 30 کلمه) را همراه خلاصه طرح 150 کلمه‌ای، برنامه تولید، پیش‌بینی هزینه پروژه و سوابق کاری خود، تا 25 مهرماه 98 به آدرس ایمیلpitching@defc.ir  ارسال نمایند.                  
پس از اعلام اسامی پذیرفته‌شدگان مرحله کتبی، افراد منتخب باید در ساعت و جلسه مقرر که متعاقباً اعلام می‌شود، خود را برای ارائه شفاهی در مدت 7 دقیقه در مقابل هیات داوری آماده کنند.
هیات داوران متشکل از سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی هستند و متقاضیان باید به پرسش‌هایی نظیر «چرا این فیلم باید اکنون ساخته شود؟»، «چرا این فیلمساز باید آن را بسازد؟» پاسخ داده و به دنبال آن نمونه‌ای تصویری شامل قطعات راش و عکس‌های تهیه شده در قالب پاورپوینت ارائه نمایند.
گفتنی است: مستندسازانی که نسبت به ارائه کتبی و ایمیل فرم مذکور اقدام کردند، می‌بایست جهت تکمیل مراحل ثبت‌نام خود، با واحد پژوهش جشنواره به شماره تلفن 88511466 تماس حاصل نمایند.
ارائه‌ی طرح مستند Pitching Panel جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت فقط از طریق وب‌سایت این جشنواره به نشانی www.irandocfest.ir  و تکمیل فرم مربوطه روی فایل وُرد و ارسال آن به ایمیل pitching@defc.ir میسر خواهد بود.
برای دریافت فرم اینجا را کلیک کنید.
 
کد مطلب: 6504
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *