۰
يکشنبه ۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۱۱

ورود کارگاه های آموزشی به خانه ها

سینما تجربی: برگزاری کارگاه‏های آموزشی یکی از نکات قابل توجهی است که هرساله در جشنواره «سینما حقیقت» اجرا شده و مورد استقبال جمع کثیری از اهالی سینمای مستند و علاقه مندان به این سینما قرار می‏گیرد.
ورود کارگاه های آموزشی به خانه ها
 
بنابرگزارش پایگاه خبری- تحلیلی «سینما تجربی» سال گذشته کارگاه آموزشی فیلم مستند با حضور جمعی از علاقه مندان و همچنین اساتید برجسته سینمای مستند کشور برگزار شد. 
با این حال جشنواره «سینما حقیقت» با تولید فیلم کارگاه آموزشی و عرضه آن به عموم علاقه مندان، برای آن دسته از کسانی که امکان حضور در کارگاه آموزشی را نداشتند امکان جدیدی به وجود آورده است. 
در حال حاضر مراحل آماده سازی فیلم این کارگاه و عرضه آن در جشنواره پیش رو در حال پیگیری است و امید است که سایر علاقه مندانی که امکان حضور در کارگاه برایشان فراهم نبوده است با تهیه این فیلم بتوانند از مباحث مطرح شده در آن بهره مند گردند. 
همچنین ششمین جشنواره بین‏المللی «سینما حقیقت» امسال نیز برپایی کارگاه آموزشی را خواهد داشت که این کارگاه آموزشی طی روزهای ۱۳ الی ۲۰ آبان ماه ۱۳۹۱ و به شرح ذیل، در حاشیه این جشنواره برپا می گردد: 
۱۳ آبان: زیبایی شناسی هنر در قاب تصویر مستند (اساتید: دکتر ابراهیمی دینانی/ دکتر الستی) 
۱۴ آبان: مستند علمی و صنعتی (اساتید: جواد شمقدری/ اکبر عالمی) 
۱۵ آبان: قوم شناسی و معنویت در مستند سازی (اساتید: دکتر پدرام خسرونژاد / فرهاد ورهرام) 
۱۶ تا ۲۰ آبان: فیلمنامه فیلم مستند (استاد: آرنو کریمراز اتریش) 
گفتنی است تاکنون استقبال بسیار خوبی از این کارگاه به عمل آمده و سایر علاقمندان همچنان می توانند برای ثبت نام به بخش پژوهش «مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی» مراجعه نموده و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۸۸۵۱۱۴۶۶ (آقای خزایی) تماس حاصل نمایند. 
ششمین جشنواره بین المللی «سینما حقیقت» ۱۳ تا ۲۰ آبان ماه در سینماهای فلسطین، عصر جدید و سالن «سینما حقیقت» برگزار می شود.
کد مطلب: 5424
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *