۰
يکشنبه ۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۳
وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي در اختتاميه ششمين جشنواره بين المللي «سينما حقيقت» عنوان كرد:

سينماگران ايراني همچون ملت قهرمان و عزت مند ايران در مسير حق و حقيقت گام بردارند

سينما تجربي: وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي در اختتاميه ششمين جشنواره بين المللي «سينما حقيقت» گفت: سينماگران ايراني همچون ملت قهرمان و عزت مند ايران در مسير حق و حقيقت گام بردارند.
سينماگران ايراني همچون ملت قهرمان و عزت مند ايران در مسير حق و حقيقت گام بردارند
 
بنابرگزارش پايگاه خبري- تحليلي «سینما تجربی» سيد محمد حسيني، وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي در اختتاميه ششمين جشنواره بين المللي «سینما حقیقت» كه هم اكنون در تالار وحدت در حال برگزاري است گفت: اگر سينمايي در دنيا بخواهد نام زيباي حقيقت را بر خود بنهد جز سينماي ايران نيست. هاليوود چگونه مي تواند چنين ادعايي داشته باشد در حاليكه به وجود پيامبر اسلام (ص) اهانت مي كند. 
او افزود: سينماگران ايراني همچون ملت قهرمان و عزت مند ايران در مسير حق و حقيقت گام بردارند و خوشبختانه ظرفيت هاي بسياري در سينماي ايران وجود دارد كه مي شود بسياري از حقايق را به گوش جهانيان رساند. اميدواريم كه هنرمندان ما بر اين رسالت واقف باشند و در جامعه نيز همه كساني كه نگاه منفي دارند نگاهشان را با ديد مثبت به اين توان و ظرفيت بنگرند و كاري كنند تا سينماي ايران همراه با ملت عزيز ايران دستاوردهاي جامعه را معرفي كنند و چالش هاي عرصه بين الملل را از ميان بردارند. 
او همچنين گفت: غرب كه ادعاي تساهل و تسامح و بردباري دارد هرگاه كه صداي حق طلبي بلند مي شود مخالفت مي كند و نمي گذارند صداي مردم ايران به گوش جهانيان برسد و اخيرا هم طي اقدامي وزارت فرهنگ و ارشاد را تحريم كره اند در حاليكه كاراين وزارت توليد هنر است. اين نشان مي دهد بحث هاي هسته اي تنها بهانه اي براي غرب است آنها اساسا تحمل شنيدن حرف هاي ديگران را ندارند. 
 
کد مطلب: 5415
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *