۰
سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۴

جشنواره بین المللی سینماحقیقت در سینما فلسطین افتتاح می شود

تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۲ ساعت ۱۲:۰۴
سینما تجربی: هفتمین جشنواره بین المللی فیلم مستند ایران: سینماحقیقت رسماً از صبح فردا (سه شنبه) در سینما فلسطین تهران افتتاح خواهد شد.
جشنواره بین المللی سینماحقیقت در سینما فلسطین افتتاح می شود
به گزارش پایگاه خبری- تحلیلی «سینما تجربی»، این جشنواره از ساعت ۱۱ صبح فردا (سه شنبه ۱۹ آذرماه) با گردهمایی مستندسازان، اصحاب رسانه و علاقمندان سینمای مستند، خوش آمد گویی مدیر جشنواره به عموم حضار و صرف چای و شیرینی در سینما فلسطین آغاز خواهد شد تا طی مدت ۷ روز، مستندهای منتخب ایرانی و خارجی در این سینما و سینما سپیده به نمایش عمومی درآمده و مورد نقد و بررسی قرار گیرند. 

برنامه نمایش افتتاحیه جشنواره بین المللی سینماحقیقت نیز به اکران عمومی مستند «لطفاً با لبخند وارد شوید» به کارگردانی رضا عباسی و تهیه کنندگی دکتر جواد ظهیری اختصاص یافته است. 

روابط عمومی جشنواره بین المللی سینماحقیقت از عموم مستندسازان، دست اندرکاران سینما، دانشجویان، اهالی رسانه و علاقمندان فرهیخته سینمای مستند دعوت بعمل می آورد تا در این برنامه که از ساعت ۱۱ صبح فردا در سالن انتظار سینما فلسطین برگزار می شود، شرکت نمایند. 

هفتمین دوره جشنواره بین المللی سینماحقیقت با شعار «حقیقت بهترین راهنماست»، طی روزهای ۱۹ تا ۲۶ آذرماه ۱۳۹۲ در سینما فلسطین و سینما سپیده برگزار خواهد شد. 
کد مطلب: 4726
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *