۰
سه شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۵۳
پرتره

کاخی برای همه

 60'/ بلژیک/2014
کاخی برای همه
کارگردان: آنجلو رالیس و هانس اولریش گاسل
فیلمنامه: آنجلو رالیس و هانس اولریش گاسل
فیلمبردار: جوئل بکمن، ماتیاس فورستر
تدوینگر:ماتیاس فورستر، آنجلو رالیس
تهیه کننده: ای جی سی
 
جشنواره‌ها و جوایز: حضور در جشنواره فیلم رواندا، افتتاحیه فیلم جشنواره شفیلد 2014، نامزد بهترین پدیده در جشنواره دوسالانه فیلم وین 2014، جشنواره فیلم حقوق بشر مانیا، جشنواره فیلم مستند تسالونیکی، یونان، دوازدهمین جشنواره فیلم قلب اسلوونیا، کرواسی 2015، حضور در نوزدهمین جشنواره فیلم مقاومت، جشنواره فیلم های مستقل ای اف او آر، ژاپن، اوزاکا ( بهترین پدیده فیلم مستند، اکتبر 2014)، جایزه طلایی بهترین فیلم، لس آنجلس، ژانویه 2015، جایزه ویژه جشنواره فیلم مستند جی دانسک لهستان
موضوع : خلاصه داستان: کاخی برای همه جغرافیای انسانی یک دهکده رواندایی را دو دهه قبل از نسل کشی بررسی می کند. بازماندگان و قاتلین همچنان کنار همدیگر زندگی می کنند و نسل جدیدی از رواندایی های جوان در موقعیتی شکننده رشد می کنند. "جایی برای همه " در طول چهار سال ساخته شده است و به بررسی نسل جوان رواندا در کشاکش عشق و تنفر، انتقام و بخشش می پردازد.
فیلمشناسی : آنجلو رالیس: مستندساز و عکاس که فعالیت حرفه ای اش را به عنوان کارگردان در تلویزیون ملی یونان و دانشگاه آتن آغاز کرد. سپس بعد از آن پروژه طولانی مدت "شرق دور لندن" را درباره فرهنگ ها و اقشار کلید زد. کارهای او انعکاس خبری داشتند و گروه ها و ان جی او ها از آن استقبال کردند.
هانس اولریش گاسل: او به عنوان متخصص ارتباطات و تهیه کننده صوتی-تصویری در بروکسل فعالیت می کند. او در رشته علوم ارتباطات و سیاست های اروپایی در  دانشگاه های وین، لندن و بروژ تحصیل کرده است. او از سال 2007 سفرهای تحقیقاتی به رواندا را همراه با ان جی اویی رواندایی-اتریشی شروع کرد.
کشور/سال : بلژیک/ 1393
 60'/ Belgium/2014

 
کد مطلب: 4708
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *