کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

مدیر فرهنگی و برنامه ریز جشنواره مستند بارسلون:

برای این میزان مخاطب مستند در بارسلون باید پول بدهیم

23 آذر 1397 ساعت 13:00

مدیر فرهنگی و برنامه‌ریز جشنواره مستند بارسلون گفت: جمعیتی که برای دیدن فیلم مستند به جشنواره آمده و پشت در سالن ها صف کشیده اند، مرا شوکه کرد. این اتفاق در کشور من نمی افتد و اگر بخواهیم چنین جمعیتی را به دیدن فیلم مستند بیاوریم باید به آنها پول بدهیم.


به گزارش روابط عمومی سینماحقیقت، النا سوبیرا روکا، مدیر فرهنگی و برنامه‌ریز جشنواره مستند بارسلون که برای برگزاری نشست و انتخاب مستند در دوازدهمین جشنواره بین المللی فیلم مستند حضور دارد، گفت: به هیچ وجه فکر نمی کردم با چنین فضایی در جشنواره روبرو شوم، همه موارد برنامه ریزی شده است، بخش بین الملل بسیار جذاب است و این حجم مخاطب سینمای مستند غیر قابل باور است.
النا سوبیرا روکا، مدیر فرهنگی و برنامه‌ریز جشنواره مستند بارسلون عنوان کرد: اگر در کشور من بخواهید این همه تماشاگر را به دیدن یک فیلم مستند بیاورید، باید به آنها پول بدهید.
وی ادامه داد: من شناخت زیادی با سینمای مستند ایران نداشتم و بیشتر فیلم هایی که انتخاب می کردیم اروپایی و امریکایی بود اما امروز اینجا هستم تا با دنیای مستند ایرانی آشنا شوم و با چشمان باز فیلم انتخاب کنم.
مدیر فرهنگی و برنامه ریز جشنواره مستند بارسلون گفت: در طی این چند روز چند فیلم خوب ایرانی دیده ام که یکی از آنها درباره موسیقی و دیگری درباره زن میانسالی بود که با گاوهایش بیرون شهر زندگی می‌کرد و امیدوارم بتوانم فیلم های خوب بیشتری ببینم.


کد مطلب: 3921

آدرس مطلب :
http://www.irandocfest.ir/fa/news/3921/این-میزان-مخاطب-مستند-بارسلون-باید-پول-بدهیم

سینما حقیقت
  http://www.irandocfest.ir