۰
جمعه ۲۳ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۰۰
مدیر فرهنگی و برنامه ریز جشنواره مستند بارسلون:

برای این میزان مخاطب مستند در بارسلون باید پول بدهیم

مدیر فرهنگی و برنامه‌ریز جشنواره مستند بارسلون گفت: جمعیتی که برای دیدن فیلم مستند به جشنواره آمده و پشت در سالن ها صف کشیده اند، مرا شوکه کرد. این اتفاق در کشور من نمی افتد و اگر بخواهیم چنین جمعیتی را به دیدن فیلم مستند بیاوریم باید به آنها پول بدهیم.
برای این میزان مخاطب مستند در بارسلون باید پول بدهیم
به گزارش روابط عمومی سینماحقیقت، النا سوبیرا روکا، مدیر فرهنگی و برنامه‌ریز جشنواره مستند بارسلون که برای برگزاری نشست و انتخاب مستند در دوازدهمین جشنواره بین المللی فیلم مستند حضور دارد، گفت: به هیچ وجه فکر نمی کردم با چنین فضایی در جشنواره روبرو شوم، همه موارد برنامه ریزی شده است، بخش بین الملل بسیار جذاب است و این حجم مخاطب سینمای مستند غیر قابل باور است.
النا سوبیرا روکا، مدیر فرهنگی و برنامه‌ریز جشنواره مستند بارسلون عنوان کرد: اگر در کشور من بخواهید این همه تماشاگر را به دیدن یک فیلم مستند بیاورید، باید به آنها پول بدهید.
وی ادامه داد: من شناخت زیادی با سینمای مستند ایران نداشتم و بیشتر فیلم هایی که انتخاب می کردیم اروپایی و امریکایی بود اما امروز اینجا هستم تا با دنیای مستند ایرانی آشنا شوم و با چشمان باز فیلم انتخاب کنم.
مدیر فرهنگی و برنامه ریز جشنواره مستند بارسلون گفت: در طی این چند روز چند فیلم خوب ایرانی دیده ام که یکی از آنها درباره موسیقی و دیگری درباره زن میانسالی بود که با گاوهایش بیرون شهر زندگی می‌کرد و امیدوارم بتوانم فیلم های خوب بیشتری ببینم.
کد مطلب: 3921
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *