۰
دوشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۰۱

برنامه‌های ویژه جشنواره «سینماحقیقت» برای چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اعلام شد

دوازدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مستند ایران «سینماحقیقت» با اعلام برنامه‌های ویژه‌ای، به استقبال چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران می‌رود.
برنامه‌های ویژه جشنواره «سینماحقیقت» برای چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اعلام شد
به گزارش روابط عمومی جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت، در این رویداد معتبر سینمای مستند ایران و آسیا، یک جایزه ویژه به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی تدارک دیده شده که طی آن تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و مبلغ 150 میلیون ریال به بهترین فیلم جشنواره سینماحقیقت با این موضوع اهدا می‌شود.
طراحی بخش ویژه مستندهای برگزیده‌ی انقلاب اسلامی و نمایش باکیفیت بهترین آثار مستند با این موضوع، بویژه آثار ارزشمندی که در مقطع پیروزی انقلاب ضبط و ثبت شدند، یکی دیگر از برنامه‌های دوازدهمین جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت به منظور پاسداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی است.
تقدیر از دو مستندساز و فیلمبردار پیشکسوت سینما که حضور چشمگیری در ثبت واقعه‌ی انقلاب اسلامی داشتند نیز از دیگر برنامه‌های ویژه این دوره از جشنواره سینماحقیقت است.
بخش «جایزه شهید آوینی» که مختص نمایش فیلم‌های مستند حوزه‌ی مقاومت، انقلاب اسلامی و دفاع مقدس است نیز مثل سال‌های گذشته، در جشنواره سینماحقیقت دائر خواهد بود. در این بخش به سه اثر برگزیده تندیس طلایی، نقره‎ای و برنزی شهید آوینی اهدا خواهد شد.
گفتنی است: آخرین فرصت برای شرکت در جشنواره سینماحقیقت، روز 31 شهریورماه 1397 اعلام شده است که متقاضیان می‌بایست با مراجعه به وب‌سایت جشنواره به نشانی www.irandocfest.ir نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.
* دوازدهمین دوره جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت با شعار «حقیقت بهترین راهنماست» که از فرمایشات حضرت علی(ع) است، طی روزهای 18 تا 25 آذرماه 1397 به دبیری سیدمحمدمهدی طباطبایی‌نژاد، در شهر تهران برگزار خواهد شد.
 
کد مطلب: 3392
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *