۰
چهارشنبه ۸ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۱۹

«سینماحقیقت» و کیارستمی ادامه دارد...

«و کیارستمی ادامه دارد» عنوان مستندی به کارگردانی احسان ناجی است که فرم شرکت در یازدهمین دوره جشنواره سینماحقیقت را پُر کرده است.
«سینماحقیقت» و کیارستمی ادامه دارد...
به گزارش روابط عمومی جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت، ساخت این مستند 97 دقیقه‌ای یک هفته پس از مرگ کیارستمی آغاز شد و تا اسفندماه ۹۵ ادامه یافت.
در خلاصه موضوع «و کیارستمی ادامه دارد» آمده است: یک گروه فیلمسازی یک هفته پس از درگذشت عباس کیارستمی به لوکیشن فیلم‌های سه‌گانه‌ی زلزله سفر می‌کنند تا ببیند بازیگران فیلم‌ها و اهالی منطقه از درگذشت کیارستمی خبر دارند یا خیر!
احسان ناجی؛ کارگردان این فیلم درباره آن گفته است: فیلم دارای شمایلی چون فیلم «و زندگی ادامه دارد» یا «زندگی و دیگر هیچ» است، با این تفاوت که سوژه اصلی این بار خود کیارستمی است.
در این مستند بابک احمدپور، احمد احمدپور، حسین رضایی، خدابخش دفاعی و محمدرضا پروانه در مورد مرگ کیارستمی و تاثیرات آن صحبت می‌کنند.
عوامل تولید «و کیارستمی ادامه دارد» عبارتند از: کارگردان: احسان ناجی، تهیه‌کنندگان: سحر پرتوی‌کیان و احسان ناجی، تصویر و صدا: سحر پرتوی‌کیان، صداگذاری: عرفان یزدی، مدیر تولید: پیمان ناجی، امور بین‌الملل: زهرا اثنا‌عشری، مترجم: سمانه لطیفی و حانیه بیگی.
احسان ناجی بازی در فیلم‌های سینمایی «داروگ» ساخته ابولفضل جلیلی و «چهارشنبه» به کارگردانی سروش محمدزاده را در کارنامه کاری خود دارد.
 
کد مطلب: 2582
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *