۰
سه شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۱۵

سینماحقیقت و ده سال زندگی یک تدوینگر: منوچهر اولیایی

مستند «کات 2» به کارگردانی محمد مرادی‌فخر که طی ده سال فیلمبرداری شده، به بیان زندگی و فعالیت‌های هنری «منوچهر اولیایی» تدوینگر سینما می‌پردازد.
سینماحقیقت و ده سال زندگی یک تدوینگر: منوچهر اولیایی
به گزارش روابط عمومی جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت، فیلمبرداری مستند «کات 2» از سال 83 تا 93 انجام شده و تدوین آن یک سال قبل به پایان رسیده است. این فیلم متقاضی شرکت در یازدهمین دوره جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت شده است.
«مدرسه ای كه می‌رفتيم» ساخته داریوش مهرجویی، «آفتاب‌نشين‌ها» و «پرونده» به کارگردانی مهدی صباغ‌زاده، «همه فرزندان من» ساخته زاون قوکاسیان از جمله فیلم‌هایی هستند که منوچهر اولیایی تدوین آن‌ها را برعهده داشته است.
محمد مرادی‌فخر از سال 1380 به عنوان دستیار تصویر وارد عرصه تلویزیون شده و با گذراندن کلاس‌های تدوین و فیلمنامه‌نویسی زیر نظر منوچهر اولیایی و کامبوزیا پرتوی، به فیلمسازی مشغول شده است. مستندهای «مختار»، «خونی برای حسین‌(ع)» و «چهل شش نفر» از جمله آثار او هستند.
عوامل تولید مستند «کات 2» عبارتند از: کارگردان، فیلمبردار، تدوینگر و تهیه‌کننده: محمد مرادی‌فخر، صدابرداران: امیرحسین مرادی و حسین یوسفیان، مدیر تولید: امیر نهاوندی
 
کد مطلب: 2572
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *