۰
جمعه ۱۹ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۰۵

جشنواره امسال غافلگیر کننده بود

آرش لاهوتی گفت: امسال استقبال خوبی از جشنواره شد و حضور مهمانان خارجی و مردم برای دیدن فیلم ها غافلگیر کننده بود تا حدی که سالن ها پر از افرادی بود که ایستاده فیلم ها را می دیدند.
جشنواره امسال غافلگیر کننده بود
آرش لاهوتی کارگردان فیلم « آبی کمرنگ»  که در دهمین جشنواره بین المللی فیلم حقیقت در رشته های کارگردانی بهترین فیلم مستند بلند ،بهترین موسیقی و همچنین کارگردانی در بخش شهید آوینی کاندید شده به روابط عمومی ستاد خبری جشنواره گفت: امسال بهترین دوره جشنواره به لحاظ فیلم های شرکت کننده در جشنواره بود و نشان می داد سطح مستند سازی ما بالا رفته ضمن اینکه استقبال خوبی از جشنواره شد و حضور مهمانان خارجی و مردم برای دیدن فیلم ها غافلگیر کننده بود تا حدی که سالن ها پر از افرادی بود که ایستاده فیلم ها را می دیدند.
او که جزء هیات انتخاب مستند در جشنواره سال گذشته و همین طور جشنواره فیلم فجر بوده عنوان کرد: تعداد فیلم های خوب هر سال بیشتر از سال قبل می شود تا جایی که اگر سال گذشته چهار فیلم خوب را می شد انتخاب کرد امسال این تعداد به 9 فیلم رسیده بود.
لاهوتی که پیش از این مستندهای راننده  و روباه،پهلوان و خرقه را ساخته درباره دورنمای فیلمی که ساخته و اتفاق های پیش رویش بعد از جشنواره گفت: آینده آبی کم رنگ برایم مبهم است اما امیدوارم اتفاق های خوبی برای این مستند رخ دهد.

 
کد مطلب: 2438
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *