۰
پنجشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۱۱

پنجمین روز از جشنواره دهم سینما حقیقت با اکران بیش از 40 فیلم کلید خورد

در پنجمین روز از جشنواره بین المللی سینماحقیقت بیش از 40 فیلم نمایش داده می شود.
پنجمین روز از جشنواره دهم سینما حقیقت با اکران بیش از 40 فیلم کلید خورد
به گزارش خبرنگار روابط عمومی جشنواره سینماحقیقت،در بخش مسابقه بین الملل فیلم های « درخت گردو» ساعت 14 ،«برادران» ساعت 17 و 30 در سالن شماره یک،فیلم های« منطقه عبور»،«معدن هند» ساعت 16 و 15 دقیقه در سالن شماره سه،فیلم های «نامه هایی به لنوکوپ»،« شانه شیر» ساعت 9 و 15 دقیقه و «زیر آفتاب» ساعت 13 و 45 دقیقه در سالن شماره پنج نمایش داده می شوند.
در بخش مسابقه ملی هم فیلم های «صدای سکوت» به کارگردانی پناه بر خدا رضایی در ساعت 15 و 45،« سفر سهراب» به کارگردانی امید عبدالهی در ساعت 19 و 15 و همچنین فیلم « بزم رزم» به کارگردانی سید وحید حسینی  در ساعت 21 در سالن شماره یک نمایش داده می شوند.
همچنین فیلم های «پیاده در زمان» ساخته اعظم نجفیان  و علی محمد قاسمی در ساعت 11 و 45 ،«رییس الوزرا» ساخته محمدرضا هاشمیان در ساعت 18 و « آبی کمرنگ » ساخته آرش لاهوتی در ساعت 19 و 45 دقیقه نمایش داده می شوند.
فیلم های «زنده به رود» ساخته بهروز ملبوس باف ،« پرندگان در سایه» ساخته حجت طاهری و « قاب ها»ساخته  کیوان مهرگان،«جمعه قالی » ساخته مهدی اسدی در سالن شماره 2 به ترتیب در ساعت های 19 و 20و 45 روی پرده  می روند.
در همین روز و در سالن شماره 3  فیلم های «پیاده در زمان»ساخته اعظم نجفیان و علی محمد قاسمی در ساعت 11 و 45 دقیقه ،فیلم «رییس الوزرا » ساخته محمدرضا هاشمیان دز ساعت 18  و « آبی کمرنگ» ساخته آرش لاهوتی در ساعت 19 و 45 دقیقه نمایش داده می شوند.
در سالن شماره 4 هم در ساعت 9 و 45 فیلم های « برای کتابهایم» ساخته رضا حایری،«با زبان خاموش» ساخته منوچهر مشیری و در ساعت 14 و 15 دقیقه فیلم « فوق ماراتن» به کارگردانی سعید کشاورز نمایش داده می شوند.در همین سالن فیلم های «زنده به رود» ساخته  بهروز ملبوس باف ،« پرندگان در سایه» ساخته حجت طاهری در ساعت 19 و 30 و فیلم های « مرز مه آلود»  ساخته آتبین حسینی و « رویای آهنی» ساخته یاسر طالبی در ساعت 21 و 15 دقیقه نمایش داده می شوند.
فیلم « در میان امواج» به کارگردانی مینا کشاورز در ساعت 11، « به کجا می  رویم» به کارگردانی رضا مجلسی  و « قنات قصبه گناباد»  به کارگردانی سعید توکلی فر در ساعت 17 و 15 دقیقه در سالن شماره پنج پردیس سینمایی چارسو نمایش داده می شوند.
کد مطلب: 2370
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *