۰
دوشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۱۹

اولین روز جشنواره سینماحقیقت با تشویق عباس کیارستمی به پایان رسید

نخستین روز از جشنواره سینماحقیقت که با برش کیک تولد ده سالگی این فستیوال توسط منوچهر طیاب آغاز شد با تشویق عباس کیارستمی از سوی مخاطبان در سانس ویژه جشنواره به پایان رسید.
اولین روز جشنواره سینماحقیقت با تشویق عباس کیارستمی به پایان رسید
در این روز اکران فیلم ها با نمایش دو فیلم از بخش بین الملل با نام های «نان و چای» ساخته سارا کاسکاس و «رادیو مهاجران» به کارگردانی گتانو چریوارو و امانوئله میلاسی در سالن شماره 5 آغاز شد.
فیلم های «در میان امواج» به کارگردانی مینا کشاورز ، «بُرد بُرد» به کارگردانی محسن خان‎جهانی و «صفر تا سکو» ساخته سحر مصیبی از جمله فیلم هایی بودند که با سالنی پر از مخاطب اکران شدند. علاوه بر تماشاگران ثابت سینماحقیقت روز نخست جشنواره شاهد میهمانان سینمایی و سیاسی بود.
این اولین بار بود که جمع زیادی از نمایندگان مجلس برای تماشای یک فیلم مستند به جشنواره سینماحقیقت آمده بودند.
حسن قشقاوی معاون وزیر خارجه  که در کاخ جشنواره سینماحقیقت حضور یافته بود دلیل حضورش در این سینما را تماشای فیلم «برد برد» بجای جواد ظریف دانست و گفت: شنیده ام این فیلم در قالب طنز محمد جواد ظریف را به چالش کشیده است و از آنجایی که ایشان اکنون در کشور هند به سر می برد من  برای دیدن فیلم آمده ام.
غلامرضا کاتب، شهرام کوسه غراوی و عبدالرضا عزیزی از جمله نمایندگانی بودند که برای تماشای فیلم «برد برد» به سالن سینما چهارسو آمدند.
رخشان بنی اعتماد، میترا حجار، نرگس آبیارو مهتاب کرامتی از جمله سینماگرانی بودند که در روز نخست جشنواره به سینما حقیقت آمدند.
کد مطلب: 2257
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *