۰
جمعه ۱۲ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۴۱
دهمین دفتر مثنوی حقیقت را می‌گشاییم و دیدار با سربازان حقیقت‌جو را تاره می‌کنیم

ایوبی: سينمای حقيقت چون آبی زلال، راهش را در بوستان فرهنگ و هنر ايران باز می‌كند

رئیس سازمان سینمایی در پیامی به دهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم مستند ایران «سینماحقیقت» اظهار کرد: «سينمای حقيقت چون آبی زلال، راهش را در بوستان فرهنگ و هنر ايران باز می‌كند.»
ایوبی: سينمای حقيقت چون آبی زلال، راهش را در بوستان فرهنگ و هنر ايران باز می‌كند
به گزارش روابط عمومی جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت، متن کامل پیام دکتر حجت‌الله ایوبی به دهمین دوره جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت به این شرح است:
 
به نام‌خدا
 
مجروح ز عشقيم و از آن شاد روانيم                                    
اندر مرض عشق به جز عشق دوا نيست
سرشار از اميد و با آرزوی بهترین‌ها، می‌گشائيم دهمين دفتر از مثنوی حقيقت را و تازه می‌كنيم ديدار را با سربازان سخت‌كوش حقيقت‌جو. از اين كه سينمای حقيقت چون آبی زلال راهش را باز می‌كند در لابلای باغ و بوستان فرهنگ و هنر ايران، جا دارد به خود بباليم و خوشحال باشيم. موفقيت‌های سينمای حقيقت را به همه سخت‌كوشان اين عرصه تبريك می‌گويم. ادای احترام می‌كنم به مستندسازان توانای سرزمينم كه درخشيدند و نام ايران عزيز را پُر آوازه كردند.
سپاسگزارم از مديران پرتلاش سينمای مستند و انيميشن بويژه سيدمهدی طباطبايی‌نژاد و همكاران دوست‌داشتنی‌اش كه چراغ اين سينمای فرهيخته را با شور و عشق، همچنان روشن و پر فروغ نگاه می‌دارند.
                                                                                                               حجت ا... ايوبی  
          معاون وزير و رئيس سازمان سينمايی
 
* مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی سازمان امور سینمایی، دهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم مستند ایران «سینماحقیقت» را طی روزهای 14 تا 21 آذرماه 1395، با شعار «حقیقت بهترین راهنماست» که از فرمایشات حضرت علی(ع) است، در پردیس سینمایی چارسو برگزار خواهد کرد.
 
کد مطلب: 1981
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *