۰
جمعه ۲۰ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۱۲
کارگردان: مایکل سچزنیاک

نام فیلم: نقطه آغاز

موضوع : آنتا در سن ١٩ سالگى شورش مى كند و به جرم قتل به زندان مى افتد. او نه سال بعد، در حال سپرى كردن دوران محكومیت خود، در یك آسایشگاه سالمندان شروع به كار مى كند. او هر روز از زندان خارج شده و به آسایشگاه سالمندان مى رود تا از زنى به نام هلنا كه از بیمارى رماتیسم رنج مى برد، مراقبت كند.
نام فیلم: نقطه آغاز
کارگردان: مایکل سچزنیاک
فیلمنامه نویس: مایکل سچزنیاک
فیلمبردار: پرزماسلاو نیکزیپورک
تدوینگر: جکک تاراسیوک، دنیل گاسیورووسکی
تهیه کننده: انحمن فیلمسازان لهستانی استودیو مانک

موضوع : آنتا در سن ١٩ سالگى شورش مى كند و به جرم قتل به زندان مى افتد. او نه سال بعد، در حال سپرى كردن دوران محكومیت خود، در یك آسایشگاه سالمندان شروع به كار مى كند. او هر روز از زندان خارج شده و به آسایشگاه سالمندان مى رود تا از زنى به نام هلنا كه از بیمارى رماتیسم رنج مى برد، مراقبت كند. صحبت كردن با این زن مسن، آنتا را به خود مى آورد. او شروع به فكر كردن به زندگى و ارزش هاى آن مى كند و با اعتماد به نفس بالا به استقبال آزمون دشوارى كه در پیش دارد مى رود.
 
جشنواره‌ها و جوایز: بیست و دومین جشنواره ی بین المللی فیلم لهستان، پنجاه و هفتمین جشنواره ی بین المللی لایپزیگ برای مستند و انیمیشن در آلمان، جشنواره ی بین المللی فیلم مستند در آمستردام ۲۰۱۴، جشنواره ی فیلم مستند در ترکیه، جشنواره ی  فیلم اکراین، جشنواره ی بین المللی فیلم مادرید در اسپانیا ۲۰۱۵، جشنواره ی فیلم روسیه ، جایزه ی پاندای طلایی از جشنواره ی فیلم چین، جشنواره ی فیلم مستند هات اسپرینگز در آمریکا ۲۰۱۵

فیلمشناسی : ساشکا، ساشکا... ۲۰۱۱، یک قایق ۲۰۰۷

کشور: لهستان
سال: 2014

25 دقیقه
 
کد مطلب: 1271
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *